| Lolipop2132 a întrebat:

Imi place un baiat foarte mult si vrea sa fim impreuna, dar cred ca el vrea doar sexsad! Si nu vreau sa il intreb ca va zice ca nu, dar nu e adevarat! Ce sa fac sad!? Va rogpuppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Daca esti sigura ca el doar sex doreste de la tine, cel mai bine ar fi sa il eviti.

Bafta!happy

| andreiemil a răspuns:

Daca nu esti cu el nu ai de unde sa stii ce vrea, poate te inseli, multi au fatada asta ca sa fie macho dar de fapt vor mai mult, fi cu el si vezi

| DekaroN a răspuns:

Eu as sugera sa il faci sa iti spuna singur de fapt ce are de gand sa faca cu tine.deci f-ai jocul pana iti zc ce vrea de fapt