| B3lla a întrebat:

Îmi place un baiat. şi el ştie de asta...imi atrage atenţie dar ştiu ca nu o face in serios. Îi place sa joace fetele pe degete. Nu mai ştiu ce sa cred. Ce vrea de la mine. Câteodata mi se pare că mă place. câteodata nici nu ma observa sad

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Cum ai spus si tu, joaca fetele pe degete. Cel mai bine ignora-l, gaseste alt baiat care sa te faca sa te simti frumoasa, haioasa, placuta.Genul lui de baiat te va face doar sa suferi.Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se joaca cu tine, vrea sa-i cazi in plasa! Daca ii cazi, sigur se v-a culca cu tine si apoi v-a spune ca n-a fost nimic intre voi2happy

| alisuncik a răspuns:

Am fost in aceeasi situatzie eu de fire mai dezghetzata am gasit nr lui de la niste prieteni comuni am inceput sa comunicam vb de multe ori si aveam impresia ca ma place, dupa ceva timp m-am indragostit de el si l-am intrebat daca ma place a spus ca da dar nu este singur la moment si ca acum e ocupat cu bacul si nu vom putea fi impreuna...plus la cele spuse la liceu deloc nu mai vb cu mine nu se saluta parca era alt om ...atunci l-am sunat si a spus sa nul mai deranjez. In acel moment am crezut ca nu mai sint si nu mai exista nimeni pentru mine am cazut in depresie timp de 3 saptamini nimeni nu stia ce se intimpla cu mine nici prietenii nici parintzii
DAMI VOIE SA ITZI DAU UN SFAT :NU COMITE GRESEALA PE CARE AM COMISO EU PINA NU ESTI SIGURA CA TE IUBESTE SI TE VREA NUMAI PENTRU EL INCEARCA SA TE TZII MAI DEPARTE DE DINSUL SI DE TOT CE VA LEAGA... SPER SA NU TZE INTIMLE ACELASI LUCRU SUCCES :*

| g00dg1rl a răspuns:

Si eu am patit-o asta recent. Cel mai bine e ca incetul cu incetul sa nu te mai gandesti la el.Nu vrea decat sa se culce cu tine si sigur nu doreste o relatie serioasa. Daca chiar vroia ceva serios de la tine atunci iti arata, sau deja erai cu el.

| Irmmma a răspuns:

Pai daca aveti prieteni comuni pune-i pe ei sa afle daca te place. Daca nu, fii mai indrazneata si poarta discutii cu el(nu conteaza despre ce). Poate ii trezesti sentimente pentru tine sau daca te place te va iubi mai mult. Dai fundita?