| DudăMalefică a întrebat:

Imi place un tip.Are prietena blonda, sexoasa, de gasca, tot tacamu; si mi-e prietena.sadEu sunt mai micuta si nu ma ia mai mult ca o prietena.Help ~Dau funditoi si vot big grin

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai mergi si ii spui tipului va-l placi, LOGIC.
Daca te place va iesi cu tine, daca nu va ramane cu prietena lui.

| 1micdamare a răspuns:

Cauta si tu un baiat care seamana cu el si arde-o tare pe prietenie!
lasa fata sa isi traiasca viata, ca pe tradatori nu ii iubeste nimeni.pentru o bucata de *** o sa iti pierzi onoarea si cuvantul!
stai in bancutza ta ca e mai bine

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Si eu sunt tot in aceeasi situatie, dar am invatat sa nu ma dau batuta, merg innainte...imi pare rau pentru tine.sad
funditapuppy dog eyes

| Ax3ll a răspuns:

Pai. incearca sa te apropii de el, cand esti cu prietena ta si cu el, incearca pe cat posibil sa o faci de ras, fara sa dai de inteles ca asta vrei. Si incearca sa ii arati ca poti sa ii oferi mai mult decat ii ofera ea. In plus fii sincera, si el te va lua in considerare, incetul cu incetul, si cine stie? happy Poate veti fi impreuna!

Noroc cu el!

Fundita?
BAFTA! :-D

| anna_1849 a răspuns:

1. ori iti faci un alt prieten pentru a-l face geloswinking
2. ori pur si simplu esti tu... din cate cred eu fata pe care ai descriso blonda nu cred ca este distractiva adica poate fi dar baietii sunt atrasi de nebunia unei fete si daca esti si draguta cu atat mai binewinking

succes :*

fii tu insati si cand nu te vei astepta se va intampla:X

fundabig grin