| onutza98 a întrebat:

Imi place un tip dar e cu 3 ani mai mare ca mine si i.am zis ca il plac de atunci 2 saptamana sa comortat super fain cu mine iar dupai nu ma mai bagat deloc inseama ce sa fac macar sa fim amici pentru ca nici macar nu ma baga inseama?crying

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

In primul rand vorbeste cu el. Nu incerca sa tragi singura concluzii. Intreaba-l de ce se poarta asa cu tine. Ce l-a determinat sa nu mai vb cu tine. Si dupa incercatzi sa rezolvati problm macar sa ramaneti prieteni.
Bfta:*!

2 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-l abordezi si sa aveti o discutie deschisa, sa vezi unde e problema.

| Linda100 a răspuns:

He.he Lasa-l in pace pe X.laughing. nu ai ce discuta cu el. E nesimtit!