| peachglow a întrebat:

Imi place un tip din liceu care e prieten bun cu cel mai bun prieten al meu. El e genul de baiat mai chill si il plac mai multe fete dar el pare sa fie interesat de mine...care pot fi alte semne ca m-ar placea si cum sa il abordez(e mai inabordabil de fel)

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa il pui pe prietenul tau sa il traga de limba daca e prieten bun cu el!
si daca te place cerei id-ul de mess si intra pe el si vb cu el!
mai dai like la poze pe fb, un comm frumuselbatting eyelashes
si incet incet o sa vada si el ca si tu esti interesata de el!winking
bafta!

3 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Deci esti fata sau baiat?

| peachglow explică:

DAU FUNDA!(uitasem sa mentionez)

| peachglow explică:

Sunt fata...ce intrebare