| bebykageo a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca e pacat ca m-am indragostit de baiatul nasului meu?

7 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Nu nu e pacat.big grin

| xcore a răspuns:

Daca nasul nu este o ruda de sange nu este niciun fel de pacat happy

| Ciprian_Ciucu_1997 a răspuns:

Parerea mea este ca nu e pacat, dar cred ca vor exista discutii aprinse intre familiile voastre.

| AnGeL a răspuns:

Nu poate fi considerat un pacat insa nu stiu daca ceilalti cum ar fi familia ar fi de acord cu o posibila relatie intre voi 2winking

| anonima01 a răspuns:

Nu este pacat, doar daca nu sunteti rude de sange. Oricum lucruri din astea se mai intampla, chiar daca parintii tai nu vor fi prea incantati sa auda asta.

| roxanagabriela a răspuns:

Daca sunteti ruda de sange da este pacat

| naitreaba a răspuns:

Nu e nimic, dar n-o sa vi se accepte relatia in caz ca veti avea una.