| MyNameIsEarl a întrebat:

Imi puteti spune cum sa cuceresc o fata la prima vedere? fara mistouri sau altele...

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

N-ai cum să cucerești o fată la prima vedere dacă ea nu e interesată de tine. Poți să te dai peste cap cât vrei tu, tot nu vei reuși. O fată o cucerești prin felul tău de a fi, dacă e interesată îți va arăta asta. Dacă nu, pace.

Baftă

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Fetele nu se indragostesc ca si noi baietii, si ori cum nu exista un ghid de utilizare sau ceva de genu ori ai sanse ori nu ai.

| caddy398 a răspuns:

Omule daca ai glume cat se poate de destepte si un comportament adecvat, si elegant, cat se poate de deschis in fata ei fac pariu ca fata iti pica in brate. Numai ca! Iti trebuie cateva din lucrurile astea. 1. Putin frumusel ( bine asta e, toata lumea este frumoasa in felu ei! )
2.Curat
3.Calculat
4. Un simt al umorului cat se poate de dezvoltat ( fetelor de plac baieti dezvoltati mintal, asta nu inseamna neaparat ca trebuie sa fi bun la invatatura intelegi ce spun. )
5.Si finut cu fata.
Incearca sa eviti agitatia, crede-ma nu o sa iti placa testat de mine.winking