| AndreiRadu5557 a întrebat:

Imi puteți spune cum v-ati cunoscut partenera, ce replici de agățat pot folosi si eu?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie mi se par penibile, poti impresiona un om prin a te comporta ca respectiva persoana si te va place pentru ca va considera wow ce bine ne potrivim

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ii zici replici precum "tatăl tău e betonist? Că te-a turnat o bunăciune",sigur nu o agăți,in schimb,ești susceptibil de block rolling on the floor
Concluzia,nu replicile de agățat sunt soluția,ci improvizația, cum zicea cineva, nu replicile sunt bune, cum este spontaneitatea, e mult mai fun.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Hyperion7):

Daca ii zic ca tatal ei e betonist si ca arata beton e bine?

| Hyperion7 a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Poate o interpreta drept ofensă, personal nu m-aș risca.

| TimberWolf a răspuns:

Hei fata, ti-a cazut vata!

| Robert2526 a răspuns:

Tot pui intrebari, dar e greu de raspuns ceva general, lasa-mi un contact, un email ceva si te invat eu ce si cum. te bagi?

| Giulia911 a răspuns:

Nu da cu muci-n fasole, atât iti spun.

| DontActLikeMe a răspuns:

Replicile de agatat per se sunt oribile. Femeile prefera chestiile spontane.

| Hyperion7 a răspuns (pentru DontActLikeMe):

Cam cat de spontane? thinking

| TimberWolf a răspuns (pentru DontActLikeMe):

Adica? chiar m-ai bagat in ceata?

| DontActLikeMe a răspuns (pentru Hyperion7):

100% spontane

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut, ca buna esti deja!