| LuizaaxD a întrebat:

Imi puteti spune daca imi pot gasi vreodata telefonul?
l-am pus pe o masa la bunica si am plecat din acel loc un timp. la bunica mea venise o fata si cand m-am intors nu l-am mai gasit.nu vreau s-o invinuiesc pe fata, dar daca nu l-am mai gasit in locul pus? bunica si bunicul mi-au spus ca au impresia ca lau pus undeva dar lau cautat prin toata casa.
telefonul era descarcat si prezenta un oarecare interes pentru ca era roz si atragator privirii.
imi puteti spune daca il pot gasi vreodata?

Răspuns Câştigător
| ZambetheCaptive a răspuns:

Da incearca sa suni de pe alt telefon pe acel nr[numarul tau d telefon]sau daca nu du-te si tu la fata aia i intreab-o daca l-a vazut [inceraca sa aflii cat mai multe]sau poate l-ai pus in alta parte incearca sa mai cautiwinking

5 răspunsuri:
| ViViDfan a răspuns:

In momentul asta ma uit in globul de cristal.laughing
asa. cel mai bine cred ca ar fi daca ai vorbi cu acea fata si ai intreba-o daca l-a vazut. poate iti vei da seama daca l-a luat ea sau nu(ai grija sa nu o jignesti)
daca u crezi ca nu ea a fost cea care l-a luat ar trebui sa continui cautarilelaughing
asta e ceea ce imi spune globul momentanlaughing

| ioηelα a răspuns:

In primul rand noi nu suntem detectivi dau clarvazatori. ca sa iti zicem tie daca o sa iti mai gasesti telefonul.
in al doilea rand. intrebarea asta nu cred ca este legata de dragoste si sex asta daca nu cineva din persoanele implicate in ceea ce ai povestit tu, a bagat telefonul in fund sau alt loc. laughing

si acum sfatul laughing
daca esti pe abonament suna repede la Vodafone/Orange/cosmote. (pe ce esti tu) si anunta asta pentru ca o sa ai o factura foarte draguta si usturaroare ca e posibil ca cel care ti l-a furat sa vorbeasca continuu la el. (cand vei suna acestia iti vor bloca abonamentul ).
cu placere. laughing bafta! :*

| LuizaaxD explică:

Ba frate, de ce pnm tot comentati cu sictir! Gen: Ma uit in globu de cristal straight face ba frate, TPU este pentru ajutor ca de aia se numeste toti pentru unul, nu sa va bateti joc de intrebari!

| eusiatat_9429 a răspuns:

Fugi repede la OTV ca erau niște clarvăzători pe acolo, dacă au plecat înseamnă ca l-au găsit ei primi și atunci nu mai are rost sa il cauți, probabil e la Elodia deja. acum serios vorbind intreab-o pe fata care a fost dacă te poate ajuta sa îl cauți și vezi din comportamentul ei dacă l-a luat ea sau nu, eventual insista sa o întrebi ei pe ea dacă l-a văzut dar fără sa o jignești, nu ai de unde sa ști dacă l-a luat ea sau bunicii l-au pus cine știe unde

| ZambetheCaptive a răspuns:

Deci ti-ai recapatat telefonul?laughinglaughing app thnx pentru funda:*