| Mirvladimir a întrebat:

Imi puteţi spune si mie cum as putea sami măresc lungimea penisului?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc de tine ca eram pe aici.
Sa-ti maresti lungimea? dar nu si penisul, asa-i?
Pai masoara-ti penisul cu o banda de cauciuc gradata si apoi tragi de ea dupa necesitati.

| BlackChocolate1 a răspuns:

De putut, putem sa iti spunem.

| Pricked a răspuns:

Peniiiiiiiiiis, respectiv Peeeeeeenis.

Te-am rezolvat.

| Sidonia07 a răspuns:

Sau luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuung laughing acum e mai bine ce zici?
Mulţi sunt preocupaţi de mărimea dotărilor şi se compară cu alţii. Ar trebui sa fii mai preocupat sa ai parte de partide de sex de calitate mai ales că mărimea vaginului în timpul excitării este de aproximativ 10 cm.asa ca relax...

| Sidonia07 a răspuns:

rolling on the floor))))

| epurasu a răspuns:

Nu exista in mod real nici o metoda! Toate metodele descrise sant numai si numai pentru ca dansii sa faca bani!

| sabinlord a răspuns:

Ma omule ni trebuie sa te obsede chestia asta deoarece pentru femei ori ca o ai mare ori ca o ai mica tot aia ele tot simt placere asa ca nu mai fii desperat dupa marire ca nu e cazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai mari cunostintele de gramatica si ai invata si tu cate ceva despre linioara aia numita cratima.

| Blamely a răspuns:

Printr-o intervenție chirurgicală, nu mă pricep, discută cu un medic, el știe mai multe.

| Pitagora a răspuns:

Urcate pe casa, leagal bine de ceva si aruncate si asa o sa fie mai lung