| OnlyGirl a întrebat:

Imi spune-ti va rog niste status de love?

funditya

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

mi-ai readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! :x

Din cauza ta sunt fericita!:x

M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea :x •

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X

TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt copil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis; x

orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Daca as fi o pisicuta, as iubi un motanel; dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel

T-tandru, E-esential, I-irezistibil, U-unic, B-bland, E-etern, S-scump, C-curajos... Asa poti fii doar tuhttp://ymstatus.com!

Niciodata trandafirii Mai frumos nu infloresc Ca atunci cand doua inimi Intre ele se iubesc

Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza :)

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa`mi placa :>

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc :x

N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti

νяєαυ ѕα zαмвєѕc, ѕα тяαιєѕc ѕι ѕα gυѕт νιαтα αѕтα ℓαηgα тιηє... αι яєυѕιт ѕα мα ℓαѕι ƒαяα тяєcυт ιηтя`υη ρяєzєηт νιιтσя ∂є αямσηιє... νяєαυ ѕα zвυяαм ρяιηтяє ρяινιяι ƒαℓѕє, мιηcιυηι ѕι υяα ℓυмιι... ѕα ιηcнι∂єм σcнιι ѕι ѕα zвυяαм ѕα ηυ ηє ρєѕє ∂є cє ѕρυη υηι!

тι`αм αυzιт νσcєα, ιηтя`υη cℓιριт м`αм яι∂ιcαт... м`αι ρяινιт ιη σcнι мι`αι zιѕ "єυ ѕυηт cє αι νιѕαт"

тє ιυвєѕc ρєηтяυ cє єѕтι, ηυ ρєηтяυ cє αι... тє ιυвєѕc ρєηтяυ ѕєηтιмєηтυℓ cє мι'ℓ ∂αι... σ ιυвιяє ѕιηcєяα ѕι ηєcση∂ιтισηαтα, ηυ νσι яєηυηтα ℓα тιηє ηιcισ∂αтα [:χ]

∂υмηєzєυ мι`α ιηтιηѕ мαηα... мι тє`α ѕcσѕ ιη cαℓє... ρєηтяυ тιηє αѕ`н мυтα мυηтєℓє ιη мαяє...∂αтσяιтα тιє αм ιηναтαт ∂ιη ησυ ѕα zвσя,∂αтσяιтα тιє ѕυηт ιη cυℓσяι, ηυ ιηcσℓσя [:χ]

∂αcα тє ριєя∂...∂αcα тє υιт... єυ ηυ мαι αм ηιмιc [:χ]

Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant, in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele

Sper ca ti-au placut!

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cand iti spune cineva " te iubesc" sa-i spui ca minte, caci iubirea nu se spune ci se simtewinking
Cea mai buna dovada a dragostei este incredereawinking
Opusul dragostei nu este ura ci indiferentawinking

| 202 a răspuns:

Luni eu te iubesc!
marti poate nu indraznesc!
miercuri mi-e dor de tine!
joi vi iar la mine!
vineri ne plimbam!
sambata te sarut!
duminica stau cu tine, ca luni sa iti fie dor de mine!

| Elena_7763 a răspuns:

Te iubesc sa moara mama rolling on the floor