| Miha99 a întrebat:

Imi spuneti si mie o melodie trista.foarte trista pe care pot plange linistita/

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Uite aici cateva nume de melodii triste:
Guess who-Decat sa minti
Bullet-Abravia
Andore ft. Cascada-Fluturi
Adda-Prietenie adevarata
Bambi-Doi ochi caprui
Acum depinde si ce melodii triste iti trebuie de despartire, ca ti-ai pierdut o prietena etc, eu ti-am dat asa in generalhappy

| Miha99 explică (pentru ღClauuღ):

Mersi:*

| ღClauuღ a răspuns (pentru Miha99):

Nu ai pentru ce:* ma bucur ca am putut sa te ajuthappy

10 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Colt de suflet:vivo per lei because of you:

| Liviu_2019 a răspuns:

Everybody Hurts
Dust in the Wind

| chivu90 a răspuns:

Neata! suferi? :-( si eu! daca vrei sa ne spunem ofurile adauga id ionut_chivu90!

| 10051989 a răspuns:

Dar dc vrei sa plangi? mai bine spuneti problema ciuva si asa va fi mai bine daca doresti iti dau idul meu si putem vb happy

| Miha99 explică (pentru 10051989):

Da vreau. Dami`l

| 10051989 a răspuns (pentru Miha99):

Flor.anita@yahoo.com

| Claude7 a răspuns:

One Republic- Come Home, Michael Buble- Home, sigur o sa plangi.Succes...hee hee