| CataLin9665 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste mesaje de dragoste care as putea sa le scriu unei fete cu ocazia aniversarii de o luna?

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Scriei ceea ce simti tu pentru ea, nu trebuie sa-i scrii romane. Doar fi sincer cu ea si spune-i lucruri frumoase si pe care crezi ca vrea sa le auda! Succes!

2 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Foloseste-ti imaginatia, nu trisa, e prietena ta nu a noastra?

| rebecca1975 a răspuns:

Nu trebuie sa iti spunem noi ce trebuie sa fa-ti e sa scrii din inima si fetei ii va placea
PS:scrieti toate sentimentele pentru ea in scrisoare