| BLUEishot a întrebat:

Imi traduceti va rog asta : * We wish you all the Best this Christmas and may the Joy and Happiness of the Season be with you in the New Year.

* We’d like to wish the whole family a lovely holiday and a happy and healthy 2008

* I’d like to wish everybody a great Christmas and a very nice, good, healthy and wonderful 2008!

* We hope that you will have a lovely Christmas and for 2008 a healthy and happy year.

* We wish everybody who visits our homepage a very nice X-mas and a fantastic and peaceful New Year

* We wish you all a very merry and cheerful Christmas with lots of love and warmth and we hope that 2008 will bring you all a lot of health and happiness, grab each other tight and give them a hug for if you can do that with the people you love then you are richer than you’ll ever be. >fundabig grin<

Răspuns Câştigător
| DuReX a răspuns:

Vă dorim toate cele bune acest Crăciun şi poate bucurie şi fericire de sezon să fie cu voi în Anul Nou.

* Am dori să urez întregii familii un concediu minunat şi un fericit şi sănătos 2008

* Aş dori să urez tuturor un Crăciun mare si un foarte frumos, bine, sănătos şi minunat 2008!

* Sperăm că veţi avea un minunat de Crăciun şi pentru anul 2008 un an sanatos si fericit.

* Ne dorim tuturor celor care vizitează site-ul nostru un foarte frumos X-mas şi un fantastic şi paşnică de Anul Nou

* Vă doresc tuturor un Craciun foarte fericit şi vesel cu o mulţime de dragoste şi căldură şi sperăm că anul 2008 va aduce tot o mulţime de sănătate şi fericire, apuca fiecare alte strâns şi le va da o îmbrăţişare pentru că dacă poţi face asta cu oamenii te iubesc, atunci eşti mai bogat decât veţi fi vreodată.

funda?

2 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Vă dorim toate cele bune acest Crăciun şi poate bucurie şi fericire de sezon să fie cu voi în Anul Nou.
As dori să urez întregii familii un concediu minunat şi un 2008 fericit şi sănătos!
Aş dori să urez tuturor un Crăciun mare si un 2008 foarte frumos, bine, sănătos şi minunat.
Sperăm că veţi avea un minunat Crăciun şi pentru anul 2008 un an sanatos si fericit.
Dorim tuturor celor care vizitează site-ul nostru un X-mas foarte frumos şi un An Nou fantastic şi paşnic.
Vă doresc tuturor un Craciun foarte fericit şi vesel cu dragoste şi căldură şi sperăm că anul 2008 va aduce multa sănătate şi fericire, apuca fiecare om strâns şi da-le o îmbrăţişare pentru că dacă poţi face asta cu oamenii pe care îi iubesti, atunci eşti mai bogat decât ai putea fi vreodată.

| Essence a răspuns:

Vă dorim toate cele bune acest Crăciun şi poate bucurie şi fericire de sezon să fie cu voi în Anul Nou.

* Am dori să urez întregii familii un concediu minunat şi un fericit şi sănătos 2008

* Aş dori să urez tuturor un Crăciun mare si un foarte frumos, bine, sănătos şi minunat 2008!

* Sperăm că veţi avea un minunat de Crăciun şi pentru anul 2008 un an sanatos si fericit.

* Ne dorim tuturor celor care vizitează site-ul nostru un foarte frumos X-mas şi un fantastic şi paşnică de Anul Nou

* Vă doresc tuturor un Craciun foarte fericit şi vesel cu o mulţime de dragoste şi căldură şi sperăm că anul 2008 va aduce tot o mulţime de sănătate şi fericire, apuca fiecare alte strâns şi le va da o îmbrăţişare pentru că dacă poţi face asta cu oamenii te iubesc, atunci eşti mai bogat decât veţi fi vreodată.

traducerile online.
the best.