| Chimilica a întrebat:

Imi urasc tatal, am pierdut n intalniri cu x pe care l iubesc din cauza lui! Vreau sa mor, sa scap odata de el! Ce sa mai fac? Nu poate intelege absolut nimic. Deci nu pot vorbii cu el normal, e salbatic. Ajutoooor. Funda+vot va rog help

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai banii tai munciti, muta-te singura. Daca traiesti pe spinarea lui, din munca lui, asculta-l si nu te mai comporta urat cu el.

1 răspuns:
| claudia01 a răspuns:

Nu spui cati ani ai si mai exact ce nu intelege? E violent sau doar nu-l place pe X. SA-l urasti e putin exagerat crede-ma mai ales ca "maine" il vei iubi probabil pe Y.Cunosti expresia "fii atenta ce-ti doresti..."