| dididedediu a întrebat:

Imi vine sa mor,el se poarta cu mine ca si cum nu as fii nimic pentru el,plang,nu reactioneaza,stiu ca ma iubeste, simte ceva? ma inseala?, nici nul intereseaza.nu vreau sa aud ca sa ma despart de el.pentru ca oricum nu pot.il iubesc prea tare. vrea sa-mi faca rau asta simt eu.dar ma iubeste.voi baietii ati facut vreodata asa cu o fata? de ce? de ce noi fetele trebuie sa suferim ca proastelecrying

9 răspunsuri:
| Zeekon a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc... Bad boy?

| CityOfSatan a răspuns:

Cred ca esti inconstienta.Cum sa te iubeasca daca vrea sa iti faca rau? Te contrazici singura. Odata ce ai deschis ochii si ai vazut ca iti vrea raul, de ce te faci singura sa suferi? Ti mai mult la relatia voastra decat la viata ta? Daca chestiile astea vor continua, vei ramane cu anumite momente in memorie fara sa poti sa scapi de ele, si ele te vor bloca in anumite situatii.Asa ca fa ce e mai bine pentru tine! Ai o viata! Trebuie sa fi fericita! Nu sa suferi.Renunta la el, daca te-ar iubi nu ar fi indiferent fata de momentele cand tu plangi! Take care!

| Bia125 a răspuns:

Sincer eu cred ca vrea putin spatiu. Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar uneori tuturori ne trebuie spatiu. Poate vrea sa i-a pauza, sau chiar sa puna capat relatiei. Baietii sunt imprevizibili. Azi zic ceva maine altceva, la fel e si cu sentimentele, azi le simt, maine nu. Ce putin asta este parerea mea. Si uneori iubirea nu e de ajuns pentru a tine 2 oameni impreuna. Te-ai gandit ca exista posibilitatea sa isi fi gasit pe altcineva? Daca e asa, orice ai face te va parasi, dar daca te iubeste se va intoarce! Eu zic sa vorbesti cu el. Sa vezi daca intr-adevar vrea sa se desparta de tine, sa vezi daca are pe cineva. Stiu ca iti va fi greu, dar poate asa e mai bine. Cu timpul vei intalni persoana potrivita care te va iubi, mai mult decat oricine.Si tine minte, orice s-ar intampla nu conteaza doar aspectul, uitate inauntru si dupa aia afara. Bafta! Sa imi zice ce ai facut!

| h3r a răspuns:

Te iubeşte şi totuşi te face să plângi, te ignoră şi îţi face rau?
Nu te respectă. Renunţă să mai plângi în faţa lui.

Eşti frumoasă, aşa că nu mai sta după un coate goale.

| skipper0 a răspuns:

Trist...da am procedat asa...cand era o curvalaughing

| neutrino a răspuns:

E bine ca stii ca te iubeste, dar isi bate joc de tine. Nu ne-ai spus daca tu il iubesti pe el si care sunt calitatile lui.

| CosminutzaAdee a răspuns:

Probabil care niste motive de se poarta asa.straight faceDiscuta cu el si vezi ce este neinregula.Bafta.happy:*

| CosminutzaAdee a răspuns:

Probabil ca are niste motive de se poarta asa.straight faceDiscuta cu el si vezi ce este neinregula.Bafta.happy:*

| CoMManDer a răspuns:

Eu sunt o fire mai sensibila nu mi place sa ma cert cu prietena, cand vad ca e suparata,, trista,, incercc din toate punctele frumoase sa o fac sa se simta bine,, o alint,, ii spun vorbe frumoase. draga. prietenu tau poate a intalnit o fata. cu care se simte bine. si ii place si de tine. si poate nu vrea sa iti spuna ca ii place de altcineva. te evita, deoarece. in viata lui ppoate a aaparut o fata..mai de treaba ..pe seama lui. incearca sa i spui fi tare. spune-i in fata!? ce ai cu mine ce ti am facut? spune-i ca te desparti de el daca mai face asa. si daca zice SEC. bine ne despartim. E CLAR MOTIVU... Bad Boy whit new girl!