| Adrian666 a întrebat:

Imi zice ca ma iubeste, dar vrea sa ne despartim... ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Daca vrea sa va despartiti e logic ca nu te iubeste! Iti spune ca te iubeste doar ca sa nu te faca sa te simti prost! Cunosc replica asta ca pe Tatal Nostru, crede`ma!
Eu zic sa mergi inainte si sa-ti vezi de drum fara ea pentru ca nu te merita! Daca tinea la tine, iti spunea adevarul pentru care vrea sa se desparta de tine, dar vezi tu...

| puffle a răspuns:

Inseamna ca e perversa. las-o si gasesteti alta mai buna si mai potrivita.

| andrula a răspuns:

Cum vine asta? Cum poti sa-i spui unei prsoane ca o iubesti dupa care ii spui ca nu mai vrei sa fii cu ea? Asta nu e iubire, e bataie de joc, oricare ar fi motivul pentru care vrea sa va despartiti. Daca asta isi doreste, cred ca e mai bine sa va despartiti. Eventualpoti discuta cu ea motivele pentru care vrea sa va despartiti, poate nu e necesara despartirea, dar ea nu-si da seama.

| 16.laura.16 a răspuns:

Sa-i dai putin spatiu ca sa-si aseze sentimentele, sa-si puna in ordine gandurile...
Apoi, vorbeste cu el si, de ce nu, lupta pentru el daca-l iubesti!

| andreii2 a răspuns:

Poate nu ii dau parintii voie sa stea cu tine.Este fortata sa se desparta de tine,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca iti spune ca te iubeste pentru ca sa nu te raneasca,
e evident ca nu te merita!
incearca sa vorbesti cu ea despre acest subiect
si sa fie sincera!
cum a spus crs

dar nu ti-a zis motivul de ce se desparte de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu te iubeste.