| milika a întrebat:

IMPORTANT! cum trebu sa procedeze partenera daca partenerul nici la prima nici la a doua si kair nici la a treia intilnire nu incearca macar sa o sarute? ______dar de aici il iubeste enorm? _

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal ca intr-o relatie serioasa sarutul sa nu apara la primele intalniri. Sarutul e un gest foarte intim, daca vrei sa aiba semnificatie, trebuie sa astepti ca intre voi sa apara sentimente reale (nu indragosteala mincinoasa si teatrala dupa 3 intalniri), intimitate, mugurii unei relatii. Probabil ca barbatul te respecta si nu te trateaza ca pe o usuratica, ci ca pe o femeie cu care vrea sa aiba o relatie serioasa. Si asta dureaza. Asteapta la sarut dupa 2-3 luni, nu dupa doua intalniri.

| yanny`s a răspuns:

Exact, ar trebui sa incerci sa-l saruti tu.eu de exemplu, anul trecut am stat cu un baiat o luna si nu ne-am sarutat niciodata, doar cate un pupic acololaughing
ne-am despartit, dar am ramas prieteni. si din vorba in vorba l`am intrebat de ce nu m`a sarutat niciodata si mi-a zis " credeam ca nu iti place ca am vazut ca ma pupai mereu", la care eu i-am zis "caredeam ca tie nu iti place ca nu m`ai sarutat niciodata"
laughing

deci iti dai seama ce penibillaughing de asta e bun curajul asta uneorihappy

| stefangeles a răspuns:

Sa fie mai sociabila si mai, cum sa folosesc un termen nu prea dur thinking sa zic usuratica sa incerce sa se aseze in bratele partenerului sa incerce chiar ea sa-l sarute dc nu? happy nu stiubig grin

| Mirela a răspuns:

Saruta. l tuwinking

| mariuspolizei a răspuns:

De ce nu incerci tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor fiti ma realisti... ce draq stai cu ea de ochii frumosi.macar zii ce simti dracu nu face pe mutu

| milika explică:

Dar eu stiam ca EL este acel care trebu face primul pas de aceia_dra nu sint o pesoana astt de indrazneazta ca sa procedez asa_din contra sint cam timida__ sad