| messiderudaria a întrebat:

Important! In primul rand salut TPU sper sa ma ajutati big grin De cate ori intru pe facebook se posteaza cate un link cu ceva de genu asta : Holy wow you have this? 94% of people cant watch this for more than 20 sec sad si apare o poza pornografica si apar etichetati prietenii, le apare pe profilul lor happy si nu stiu cum sa elimin chestia aia happy Ajutor! funda big grin

Răspuns Câştigător
| Lilly095 a răspuns:

Păi pot sa te ajut numai daca ai Google Chrome... dacă ai intrii in "setari"(cheița aia) si apoi dai click pe "options" si îti apar 4 optiuni acolo si dai click pe ''extentions'' si dai pe "remove" la toate alea de acolo...eu numai asa am reușit să scap de virusul ăla. Sper că te-am ajutat. Baftă!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Regret,noi putem sa te ajutam doar in probleme de Dragoste si Sex, nu in probleme de Facebook!

| messiderudaria explică (pentru greece12):

Am pus-o aici deoarece e una dintre cele mai vizualizate categorii big grin

| greece12 a răspuns (pentru messiderudaria):

Te cred,dar NU ne pricepem!
Tehnologie,JocuriPc/online, Adolescenti, incearca!

| SantaAndrei a răspuns:

Ai luat un mare virus pentru ca ai dat click pe asa ceva.

Fa o scanare completa de virusi a PC-ului si ar trebui sa se rezolve

| messiderudaria explică (pentru SantaAndrei):

Am scanat happy imi zice ca nu am niciun virus happy lol