| Jimmy69 a întrebat:

Impreuna cu prietena mea ne-am " jucat " putin (nu am facut sex pana acuma, suntem amandoi virgini)

Prin jucat insemnand ca ne-am dezbracat complet, ne-am sarutat nu stiu ce, m-am jucat cu penisul (fara prezervativ) in jurul vaginului, i-am bagat degetul in vagin cam jumatate din degetul mare la un moment dat.

I-a intarziat ciclul 5 zile, e posibil sa fi ramas gravida?

PS : Eu nu am ejaculat! Ea nu are ciclul neregulat! Ea are si ovulele nedezvoltate...

Astept raspunsurile dumnevoastra, multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu care e starea ei medicala. Daca lichidele tale au ajuns la intrarea in vaginul ei in cantitate suficienta si era in perioada fertila se poate sa fi ramas.
Mai probabil este sa fi avut o dereglare hormonala frecventa la fetele tinere. Un test de sarcina la 21 de zile de la joaca va lamureste. Daca intarzie 15 zile ar putea avea o problema de sanatate si trebuie mers la ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
| GgAnett a răspuns:

Nu este gravida. Daca ii intarzie poate fii pe baza de stres fiindca e speriata ca ar putea fi. E imposibil sa fie gravida.

| dinutu98 a răspuns:

Nu nu are cum sa fi ramas gravida daca nu ai ejaculat in ea... deci posibilitatea asta este redusa.winking stai linistit big grin

| DenisaE a răspuns:

Atata timp cat nu ai introdus obiectul muncii si nu ai ejaculat nu exista riscuri. Intarzierea menstruatiei poate avea si alte motive. Cum ar fi stresul, kilograme acumulate sau scazute, dereglarile hormonale, poate ia un medicament ce ii da peste cap organismul sau poate a gresit pur si simplu data.

| AlexTG a răspuns:

Nu, nu se poate. Stai linistit!