| Marius22222222222 a întrebat:

In 2024 se mai merita o relație de durată sau sex și cam atâta? ofer funda

8 răspunsuri:
| c4nd4leante a răspuns:

Mai bine iti faci o relatie de lunga durata, ca sa ai pentru cine sa traiesti. Dragostea oferita de un suflet pereche conteaza foarte mult in viata. Te poate face sa te simti mult mai bine.

| Marius22222222222 explică (pentru c4nd4leante):

Nu știu ce vârstă ai dar...

| c4nd4leante a răspuns (pentru Marius22222222222):

Dar ce? Termina propozitia.

| Marius22222222222 explică (pentru c4nd4leante):

Îți explic in privat

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Merita, cum sa nu, daca stii sa contruiesti o relatie de durata.
Partea cu sexul nu va tine toata viata, sa stii.

| Mindfulness a răspuns:

Daca ai fost dezamăgit in dragoste înseamnă că așa e karma ta. A mea e sa fiu lupul singuratic,nu prea îmi plac oamenii. Fa sex,ăla e real,dragostea o primești atâta timp cât ai bani și ești provider! Nici o fata bogata nu sta cu un băiat sărac,dar invers e valabil! Femeile sunt perverse,nu prea mai există iubire,pentru ele iubirea trece prin burta. Tu ai bani nu ești fraier dar nu ai noroc! Plus că ești bețivan sau ai fost,nici tu nu ești ușa de biserica. Lasă complet băutură și poate o sa găsești o femeie simpla de casa,care sa tina cu casa nu care este agățată de bani,cadouri de lux,viața de lux sa o scoti din sărăcie,ca apoi când da de bani sa își facă nevoile pe tine! Încearcă să cunoști și alte femei,adica sa nu fie româncă neapărat. Trebuie sa te schimbi, sa renunți la vicii, sa devii cea mai buna versiune a ta, și să devi mai credincios! Uneori soarta ne da și după suflet, atragem ceea ce suntem fără să știm că de fapt suntem toxici și atragem asemenea persoane.

| Marius22222222222 explică (pentru Mindfulness):

Da de cat timp trăiești cu mine in aceași casă? ce bețiv? ce băutură sa las? mai credoncios? cred in Dumnezeu și atât nu în sfântu Petru ion și etc! sarac nu sunt sub nicio formă

| Mindfulness a răspuns (pentru Marius22222222222):

Ba nebunule nu aveai probleme cu alcoolul înainte? Ai Alzheimer? Ai avut probleme grave date in *** mea de fraier că nu ai caracter sa recunoști că ai fost un terminat! Îți știu întrebările nu o mai arde cu parul pe fata cu mine! Cine dracu sta cu un bețivan,ce femeie normala la cap? Eu ți-am dat cel mai bun sfat, ar trebui sa fii recunoscător! Asuma-ti lake ce ai postat in trecut, nu te mai da sfânt bulangiule.