| alinusaa a întrebat:

În cât timp poți uita o persoana fata de care ai sentimente?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de tine, in cat timp intelegi ca relatia aia nu mai exista iar trecutul nu-l poti schimba, alegand sa-ti traiesti prezentul cat mai frumos si mai placut, alaturi de familia ta, facand ceva util sau relaxant si sa-ti faci planuri de viitor.

| 1onur a răspuns:

Să-mi spui când o so uiți. Adică Niciodată. Nu poți uita ceva ce vrei să-l uiți fiindcă ști ceia ce vrei să uiți.

| alinusaa explică (pentru 1onur):

F tare răspunsul tău

| Cinic a răspuns:

Foarte repede daca ma tradat!

| Delllla a răspuns:

3 ani.

| ZappyTV01 a răspuns:

Doar tu poți să ști noi nu putem raspunde

| anjellique a răspuns:

Terapeutul meu mi-a spus ca de regula dureaza intre 6 luni si un an.