| Ale5184 a întrebat:

In ce conditii ati vorbi
cu cineva timp de 2-3 ore zilnic, (sunat, mesaje). Ati face asta luni de zile la rand daca nu ati avea o oarecare atractie pentru acea persoana?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Adry05 a răspuns:

Sunat nu prea. deja când vorbesc la telefon cu-n băiat am alte intenții. Așa cu mesajele da, pot vorbi zilnic cu simpli amici câteva ore

| RAY a răspuns:

Plictiseala

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de dragoste, de iubire si eventuale probleme sexuale, exista o intreaga gama de alte subiecte din domenii extrem de interesante, care pot sa acapareze cu totul discutiile purtate de 2 persoane instruite, educate care au convingeri identice sau apropiate. big grin Sanatate!

| mentholinks a răspuns:

Daca e si video da, altfel nu cred.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sunt o multitudine de alte scopuri pentru care te poti preface interesat.

| Ale5184 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Cum ar fi?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Ale5184):

Cel mai comun e sa doreasca doar sa-ti intre in pantaloni.
Ar mai putea dori sa-ti castige increderea ca sa isi poata permite sa cerseasca bani sau alte lucruri.
Puteai reprezenta suportul emotional de care avea nevoie intr-o perioada grea.

| Crackman a răspuns:

Nu are cu cine vb, te gasesti pe tine ca un manechid boy freind si isi ocupa timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca da, poate o apreciez academic si ma bucura conversatiile cu persoana respectiva.
De ce reduceti tot la atractia sexuala?

| EMKing a răspuns:

Poate pur și simplu ii place compania ta, chiar daca aceasta e virtuală că să-i spun așa.

| Raluca2002 a răspuns:

S-ar putea sa fie o oarecare atracție între doua persoane de sex opus care țin legătură mai multe ore pe zi. Oricum, dacă e vorba despre tine.din câte am citit pe google, persoanele de sex opus care țin legături "strânse" zilnic, este o oarecare posibilitate sa fie si o atracție dar si o simpatizare...acuma poți vb 2-3 ore si cu verișorul sau tatăl tau(care sunt de sex opus)? Nu ai specificat exact, de aceea nu îți pot da un răspuns mai bun de atat