| anonim_4396 a întrebat:

In ce condiții exista șansa de sarcina fără penetrare la virgine?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu exista sex cu penetrare, nu exista nici sanse de gravidie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prin fertilizare in vitro. ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să aibă contact vaginal cu sperma sau cu un prezervativ folosit.

| Curiozitățitpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă o virgina goală sta peste chilotii partenerului puțin umezi exista șansa?

| anonim_4396 explică (pentru Curiozitățitpu):

Nu.

| Musca88 a răspuns (pentru Curiozitățitpu):

Ce intrebare mai e si asta? NU. Sperma trebuie sa ajunga IN vagin. Deaia penisul are si el o lungime sa duca sperma cat mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab o pe fecioara Maria

| Curiozitățitpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja mi-a răspuns?

| anonim_4396 explică (pentru Curiozitățitpu):

A dat seen?