| Narfundo a întrebat:

In ce pozitie va simtiti cel mai bine? happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ma pun pe scaun in masina si incep sa conduc

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În poziţia de luptă "culcat".

| Zenithf a răspuns:

Pai, pana acum am fost numai angajat, nu stiu cum ar fi sa fiu angajator, dar cred ca mi-ar placea. thinking
Ah, la pat zisei? Pai, pana acum asa o fost cel mai bine cand, din pozitia misionarului, ii aduceam picioarele ei catre piept, mmm, ce senzatii...batting eyelashes

| Acvila a răspuns:

:-D eheheeee pai ar fi cea a misionarului (oldie but goldie) si cea a antilopei(asa am aflat ca i se spune, ca sa nu fiu nesimtita si sa zic asa pe fata CAPRA.Ca doar sunt o lady ce ***!)
happy

| Adyr0 a răspuns:

Culcat cu capul pe perna.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

De'acord cu Adyr0.
Si a mea este aceea :]
Bafta,

AshLeY.

| bOse a răspuns:

Pe scaun.

| dede16 a răspuns:

laughing)
pozitii peste pozitii.laughing)
oricum daca e doar una devine chestia plictisitoarelaughing)

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Depinde la ce fel de pozitii te referi smug

| MarcAnthony a răspuns:

Culcat, cu fata deasupra. tongue

| ionutz93 a răspuns:

Cia mai buna pozitie e racam