| TIb a întrebat:

In clasa mea este o fata cu care vorbesc destul de mult pe mess si la scoala. Mai avem obiceiul sa chiulim impreuna si ne intelegem destul de bine. Credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| alinuta113 a răspuns:

Este posibil! de ce nu? dar poti afla! glumeste inserios! prin gluma intreab-o ma placi, cit de tare, ceva de genul asta!

| aniohetova a răspuns:

Da poate ca da, pentru ca fetele sunt mai rusinoase si niciodata nu o sa intalnesti o fata care sa-si marturiseasca sentimentele. daca si tie iti place de ea, spune-i si atunci si ea o sa fie nevoita sa-si marturiseasca sentimentele. indrazneste!

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

laughing
intrebarea ta mi-a adus zambetul pe buze

este posibil sa te placa

tu o placi?
asta este singuramea intrebarethinking

hai sa iti spun cum iti dai seama ca o fata te place
1) se uita la tine cu niste ochi dulci
2) (la scoala) mereu trece pe langa banca ta intentionat
3) mereu vrea sa stea cu tine
4) daca tremura, stranuta, transpira, i se inroseste fata in timp ce stai foarte aproape de ea cu siguranta de place

pa:*