| tib_7383 a întrebat:

In clasa mea este o fata cu care vorbesc destul de mult pe mess si la scoala. Mai avem obiceiul sa chiulim impreuna si ne intelegem bine. Credeti ca ma place?

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sfatul meu este s-o intrebi
poate ca te place dar e posibil si sa te vada ca pe un simplu amic.

| Antonimu a răspuns:

De unde sa stim noi?! intreab-o ca nu musca!

| mrsolo a răspuns:

Poate daca ii dai si u de inteles ca o placi poate iti va da si ea de inteles ca te place happy

| adams a răspuns:

Parerea mea e cel mai bine s-0 intrebi pe ea, si asta va fi cel mai adewarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place foarte mult.cu siguranta.bafta

| barbiedoll a răspuns:

E posibil. Dar la fel de posibil e ca ea sa te vada doar ca pe un amic, un prieten cu care ii place sa vorbeasca, in prezenta caruia se simte bine. Uite, de exemplu eu am unii colegi cu care vorbesc destul de mult (si la scoala si pe mess, cum spui tu), dar pe care nu ii plac la modul sa vreau sa ma combin vu ei. Pur si simplu, vad in ei niste prieteni.
Dar poate ca aceasta colega chiar te place. Cel mai bine discuta cu ea sa vezi cum sta treaba, sau arata-i cumva ca tu o placi si vezi cum reactioneaza. Asa o sa-ti dai seama care sunt intentiile ei.
Bafta!happy

| adrianvasile a răspuns:

Te place sigur.nu-ti face griji. bafta

| cristi_1149 a răspuns:

Da