| Gabrielast_2483 a întrebat:

In curand voi fi domnisoara de onoare la o nunta unde se va dansa foarte mult populara...si eu nu stiu deloc x_x... cum pot sa invat mai repede? ( scuze pentru categorie :" >)

Răspuns Câştigător
| Christinna_9563 a răspuns:

Cauti pe youtube filmari de la nunti si te uiti la aia cum joaca. Dar sa nu te chinui sa inveti brau, joc de doi sau cine stie ce. Incepi cu doi pasi in stanga doi pasi in dreapta! Si incetul cu incetul o sa inveti sa joci si pe muzica. Distractie la nunta :*

4 răspunsuri:
| Bamboccea a răspuns:

Te descaltzi si pui multe multe cuie pe jos.laughing

| Bamboccea a răspuns:

Te descaltzi si pui multe multe cuie pe podea si invetzi imediat laughing

| Gabrielast_2483 explică:

Hahaha straight face

| Gabrielast_2483 explică:

Multumesc muult Christinna! :*