| Giyaa a întrebat:

In data de 1 am avut contact sexual, nu a ejaculat in mine. Trebuia sa-mi vina cilul in data de 24, in 26 mi-a curs putin lichid cu aspect de sange vechi foarte putin. Mentionez ca am schimbat clima sunt plecata din tara. Credeti ca e vorba de o sarcina?

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Hello ce are sula cu prefectura? Sau ai vrut sa te dai mare ca esti plecata din tara si ai schimbat clima, wow ce are ciclul cu clima? aberatia asta chiar nu am mai auzit. Pai daca nu ti-a venit "citat [cilul] poate vei avea un bebe.hi hi hi

| ynna93 a răspuns:

Nu cred.dar desigur poti lua un test de sarcina sa fii sigura. poate fi si de la clima.am o prietena care la fel a schimbat clima si nu a avut ciclu 2 luni si mentionez ca era virgina.

| chelie91ptm a răspuns:

Hmm, nu stiu ce sa zic, mai bine fa un control ceva. nu trebuie sa ejaculeze neaparat in tine, poti ramane gravida si cu lichidul din el.

| spotlight a răspuns:

Posibil,chiar daca nu a ejaculat in tine este posibil sa fi ajuns un mic"bebe" si ai ramas insarcinata aaa ai grija in ultimul timp unele cfemei insarcinate tot mai au menstruatie peste sarcina.Fa-ti 2 teste de sarcina diferite si vezi tu rezultatul.Pa