| MariaRaluca1109 a întrebat:

In data de 13 ianuarie am intretinut relatii sexuale neprotejat cu prietenul meu, dar fara a finaliza inauntru, dupa ce, in zilele anterioare ne-am protejat. Menstruatia ar fi trebuit sa apara acum aproximativ 10 zile. Ar trebui sa ma ingrijorez de vreo sarcina?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca au fost mai multe partide consecutive de sex, atunci penisul avea deja sperma pe teava si la a doua partida de sex s-a scurs involuntar in vagin, putand sa te lase gravida, daca erai in perioada fertila.
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala!

| Emilian65 a răspuns:

Da,este cazul sa te ingrijorezi ca ai putea fi gravida.

| Goete a răspuns:

Erai in perioada fertila... inainte de a ti-o baga nu a ejaculat, fara sa urineze dupa? - in cazul asta ar fi putut avea "glont pe teava"
Sunt baieti care isi fac o laba inainte, ca apoi sa reziste mai mult (mu inteleg de ce nu mai bine 2 partide dar fiecare stie)

Bafta

| Anuskaa a răspuns:

Daca era fara finalizare atunci nu se pune problema de sarcina, poti face un test de sarcina pentru linistea ta. Daca nu sti testul se poate face dupa 21 de zile de la actul sexual, mai repede nu are rost.

| RadUwU a răspuns:

Foarte rau ca ai procedat asa copilul poate avea mutatii is se naste fara maini

| Bapai a răspuns:

I-a pastila chinezilor si iti trece intr-un minut^