| nicusor123 a întrebat:

In jurul carei varste se rupe ata la baieti?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Frenul se rupe in urma activitatii sexuale, dar nu la toti barbatii.Sunt barbati care au frenul intact toata viata, cu toate ca sunt activi sexual.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde.60% din barbati traiesc cu ea o viata.
Daca te deranjeaza, mergi la medic si in 15 minute, rezolvi problema.

| mgtow a răspuns:

Depinde pentru ca sunt baieti care li se rupe din prima sau dupa cateva contacte sexuale.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand o apuci si tragi de ea happy

| crissu03 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Nu este un moment specific in care trebuie sa se rupa.Ea poate sa ramana intacta chiar si in nenumarate contacte sexuale.