| nimicaici a întrebat:

In legatura cu http://www.TPU.ro/......-fata-si/, eu i-am zis lui ca vreau sa ma sinucid, si el mi-a zis ca daca eu voi face prosti aasta, el ma va urma! adica, e f f ciudat! chiar tine la mine? pentru ca eu stiu ca iubeste alta fata, mersi:*

Răspuns Câştigător
| Ella5637 a răspuns:

Inteleg un singur lucru...din chestia ca el ti-a zis ca te va urma at. inseamna ca nu vrea sa te piarda.TE IUBESTElove struck...succes

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai daca iti e prieten, normal ca tine la tine. esti chiar belea. frate, fa-o p fata aia sa para un gunoi pe langa tine. imbraca-te sexy, flirteaza cu altu'. te :* si la revedere.

| IoanaXxxxx a răspuns:

Of...eu cred ca tine mult la uh love struckwinking

| alexandra05 a răspuns:

Copii nebuni straight face.Nu merita sa te sinucizi pentru nimenioh go on, gandeste-te ca is altii care ar da orice sa traiasca si voi, care aveti sansa asta o irositi pentru un nimic.Asta nu-i iubire, e prostie.happy

| Bl0ndu12 a răspuns:

Da.tine la tine, el te iubeste cu adevarat daca ti-a zis asta