| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea anterioara http://www.TPU.ro/......-mersi-1/, eu voiam sa stiu daca sunt sanse mari sa mi se fi rupt himenul.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De cele mai multe ori, himenul permite trecerea unui deget (orificiul lui fiind mai mare decat diametrul degetului). E greu de stiut daca si la tine e asa. Exista doua posibilitati de a afla:
1. cauta in Google Imagini dupa "hymen". Vei vedea acolo cum arata si apoi te poti examina cu oglinda, himenul fiind vizibil cu usurinta.
2. du/te la un ginecolog care iti va spune.

10 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da pentru ca este foarte sensibilwinking

| moonY a răspuns:

depinde de cate ob-uri ai introdus d-odata.
ti-ai masurat degetul?
jzzzzzzzzzzzz

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! exista mici sanse, sa nu mai fi virgina.
te sfatuiesc sa mergi la un ginecolog cu o pr mai mare sau o soara, chiar si cu mama ta daca ai spui, si sa verifici. daca nu ti-ai introdus ob-urile incorect chatterbox esti inca virgina.

| Fllly a răspuns:

Nu cred ca mai esti

| » Iµliaña « a răspuns:

Himenul se poate rupe si prin sport. si se spune ca virginitatea nu tine de ruperea himenului de multe ori pe asta se bazeaaza... Si virgina esti pana la penetrarea cu penis happy. asa ca stai linistita ca esti happy

| Liberty a răspuns:

Doamne ce omrolling on the floor
tu ai gandit?straight face si cand pui intrebarea si cand faci c faci?laughing)))))
1 simti cand se rupe (in caz ca nu esti nesimtita)
2 unele femei se nasc si fara himenthinking
deci...mai bine te cracanezi si bagi oglinda in **** sa vezibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti bagaboanta mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te masturbez eu de lesini fara sa-ti rup nimic si ma ofer sa ma uit a tine inauntru sa iti examinez himenul.

| yrinee a răspuns:

Ma din cate stiu himenul se rupe in momentul in care introduci un obiect mult mai mare.deci rere ori ca ob-ul sa atinga asemenea performante.in plus acesta este creat pentru toate femeile:virgine sau nu