| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea asta : http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/acum-am-trecut-in-clas a-a-8-a-si-avem-o-colega-noua-care-se-tot-uita-la-mine-c and-ma-uit-eu-la-ea-se-intoarce-cu-capul_1/

Am vorbit cu ea si ma intreba daca pot sa o "includ" in grupul baietiilor ca cica ei nu-i plac fetele de la mine din clasa si mi-a zis ca ii place de mine ca sunt direct si ca am parul lung :D

De cand am vorbit cu ea nu prea ma mai gandesc la ea, si m-a intrebat daca noi baietii din clasa avem prietene si eu am spus ca nu, oare ma place sau doar ma foloseste?

1 răspuns:
| Chocolotto a răspuns:

Te place !