| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea asta : http://www.TPU.ro/......u-capul_1/
Am vorbit cu ea si ma intreba daca pot sa o "includ" in grupul baietiilor ca cica ei nu-i plac fetele de la mine din clasa si mi-a zis ca ii place de mine ca sunt direct si ca am parul lung :D
De cand am vorbit cu ea nu prea ma mai gandesc la ea, si m-a intrebat daca noi baietii din clasa avem prietene si eu am spus ca nu, oare ma place sau doar ma foloseste?

Răspuns Câştigător
| VIRUSrooz a răspuns:

Pai daca doar se foloseste de tine dc nu ar fi rugat un alt baiat sa o ''includa'' in grupul vostru
daca te-a rugat pe tine cred ca te asta s-a intamplat cu un motivbatting eyelashes
deci eu zic ca te place
ar trebui sa incerci
batting eyelashes fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Buna si eu sunt fan MJ. Eu cred ca te place dar nixiodata sa nu spui niciodata sa nu ai increderew in nimeni pentru ca feteles perverse. Sh in plus de abia va cunoasteti lasa sa treaca timpu. Nu i acorda incredere inca.

| sweetmary a răspuns:

Eu cred ca ea chiar te place