| RalucaAlexandra a întrebat:

In legatura cu intrebarea mea de aici : http://www.tpu.ro/......7-luni-nu/

Mi-a dat papucii. Ieri. Mi-a dat un mesaj in care mi-a spus ca nu mai stie ce vrea de la el si de la relatia asta, ca nu vrea sa sufar din cauza lui. Ca ma vede ca plang si ca el nu da nimic in relatia asta, si ca ii pare rau dar nu stie ce vrea. Ca vrea sa-si dea seama ce simte, in legatura cu relatia noastra si cu el. Cica nu se desparte de mine, doar se indeparteaza putin sa vada cum e. Dar eu cred ca a zis doar asa, ca sa faca despartirea mai usoara. plang. dar nu-l las sa vada, sufar enorm. Am avut 2 ani si 7 luni impreuna. Mai are rost sa sper la o intalnire daca mi-a spus ce mi-a spus?

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Daca se si purta atat de indiferent cu tine. cu toate ca nu stiu cum de ai rezistat asa, eu zic ca daca te-ai impaca cu el ar trebui sa ii pui conditia ca sa iti acorde atentia cuventia. Acum daca si el si-a dat seama ca nu ofera nimic in relatia voastra, poate nu mai simte nimic pentru tine, si spun asta fara sa vreau sa te supar dar alinturile, mesajele, apelurile astea sunt ceva normal intr-o relati happy pentru ca este iubire si simti nevoia sa vorbesti cu pers. iubita!

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Asta isi bate joc de tine. Tu nu vezi, ca faci numai cum vrea el? Adica el are voie sa se desparta de tine cand vrea, el iti acorda atentie cand vrea el si chestii de genul asta.Fii si tu mai indiferenta. Chiar imi pare rau pentru tine. Ar trebui sa te gandesti mai bine daca vrei sa te impaci cu el iar.