| iAngel a întrebat:

In legatura cu intrebarea mea de aici http://www.TPU.ro/......a-mea-de/, credeti ca ar fi bine la ce ma gandesc eu acum, sa imi inchid telefonul si sa nu mai intru pe mess cam 3-4 zile sa nu mai vorbesc cu prietena mea, sunt curios daca ma va cauta, voi iesi afara cu prietenii asa ca daca va fi interesata si imi vor intreba prietenii, va stii ca eu am fost afara cu ei, vreau sa ii arat indiferenta, si ca pot fi si indiferent chiar daca o iubesc enorm de mult

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

De ce sa te indepartezi de ea cand puteti discuta civilizat despre lucrurile care va deranjeaza unul la celalalt. Daca va indepartati relatia voastra nu va mai avea nicio sansa, crede-ma!

| 1112 a răspuns:

.vreau sa.ti dau un sfat.
nu fa asta. va puteti certa groaznic si sa va desp pentru ce? eu zic sa vb cu ea si sa.i zici ce crezi cu faza cu sunatu'.:*.
. succes:*. by3.