| Casandranebuna a întrebat:

In momentul in care vă vedeți crushul că e îndrăgostit nebunește de o altă fată, ce simțiți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă acea fată e cumsecade, cuminte, fără vicii, sufletistă și responsabilă, atunci mă bucur că el să se cupleze cu ea, știind că îl va iubi de adevărat și nu îl va dezamăgi. Până la urmă asta contează: să dorești binele, să-i fermiți și să te bucuri de fericirea celor la care ții. happy

| Casandranebuna explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar nu te doare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Casandranebuna):

Un timp, după aceea îmi trece.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi se falfaie ca ii place alt barbat, dau 10 mesaje pe tinder si 6 din 4 asteapta programare sa urce in masina mea https://www.youtube.com/watch?v=2ufNm4luyJY

| Ofiintă a răspuns:

Aș simții că este timpul să revin cu picioarele pe pământ și să încetez la a mai visa la făt frumos.

| Violleta2022 a răspuns:

Revii la realitate si iti vezi de drum, cautandu-ti altul care-i liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce numai in wc se rezolvalaughing