| Elena1234456 a întrebat:

In noul videoclip al lui Dan Balan (Justify sex) fetele acelea sunt violate? straight face (ma refer ce intelegeti din coregrafie)

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu violate, ci omorate.

La inceput le ''bantuie'', apoi he kills them!

Da, apare si tenta sexuala, dar numai ca sa vedem noi ce barbat buuun e Dan Balan!

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai cam asta vad si eu, adica asta se intelege. straight face
or fi, n-or fi oricum nu imi mai place tipu asta demult. oh go on

| pwp a răspuns:

Sunt omorate, nu violate!
pe ultima fata cred ca avea intentia sa o violeze!
oricum, tare clipul!
dan balan e suuuper buuun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, din kate vad eu, da! a' faza e ca le omoarra ca sa vedem danutz are pofta de SEX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ce va

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da