| EuAndreia a întrebat:

In orice PC exista instalat bluthod(ca cel de pe mobil)? Daca nu, il gasesc pe un site (fara virusi)sa-l pot descarca? vreau sa descarc o melodie pe tel si nu am cablu la el(USB). cE SA FAC?

8 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Dacă te referi la bluetooth, atunci află că respectivul termen se referă la un device, la o componentă fizică şi nu la un soft. Deci nu ai cum să-l descarci de pe net ci doar de la...magazin. Majoritatea laptopurilor de ultimă generaţie au încorporat acest device, dar calculatoarele de birou mai rar. Oricum, trebuie să ştii şi să realizezi conexiunea dintre cele două, calculator şi telefon.

| Mike959 a răspuns:

Salutare,ai nevoie de un dispozitiv ca si un stick pentru pc, nu este un program!

| Mike959 a răspuns:

Poti sa gasesti si in hypermarket!

| Broadband a răspuns:

Nu se gaseste decat la laptopuri
daca vrei bluetooth
cumperi un stick, iti da si cdu cu softu de instalare si atunci ai bluetooth pe calculator
eu am dat 25 ron pe el.
gasesti la magazine de telefoane si magazine de calculatoare.
merge super bine, poti baga si aparat foto, merge si mouse, tastatura prin bluetooth. etc
bafta!

| Broadband a răspuns:

Cauta la magazine de calculatoare, sigur gasesti acolo

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Nu toate au bluetooth, in general laptop`urile au!

| EuAndreia explică:

Deci unde pot sa gasesc?

| EuAndreia explică:

Deci ?