| Daysee a întrebat:

In primul rand buna big grin.1)Nu stiti de ce imi zice la good of war mt2 mereu eroare la conectare de server?straight facebatting eyelashes si 2)De ce cand vreau sa ma loghez pe empire metin2 imi spune ca nu ma pot loga din motive necunoscutesad... ce inseamna asta?laughing) FUNDA+ vot[uri]

2 răspunsuri:
| Daysee explică:

Bl00D nu pot fii prea multi pe server pentru ca ar skrie ca e full sad si cu alte conturi ma lasa sa intrustraight face

| Dienutza02 a răspuns:

Poate sunt prea multi pe serverthinking