| rita a întrebat:

In primul rand buna ziua si salutari tuturor utilizatorilor. Am o mare mare problema. Folosesc Marvelon 28 de la planning si marvelon 21 ca alternativa din farmacii atunci cand nu se gaseste 28. Trebuie sa incep o noua folie joi in conditiile in care am aflat azi ca pastilele nu se mai gasesc nicaieri momentan. Nu stiu cand vor reveni pe piata. Ce fac?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci la ginecologul care iti supravegheaza tratamentul, cel tarziu miercuri (sau joi dimineata). Nu exista nici o alta solutie viabila.

| valThina a răspuns:

Pai daca nic nu poti face comanda la o farmacie atunci fugi la medic si spune-i problema cu pricina poate iti da altceva big grin