| Chimilica a întrebat:

In primul rand promit funda + vot! Nu trece peste! In sambata aceasta ies la club! Am ales sa ma imbrac mai extravagant pentru ca baiatul visurilor mele este acolo! Prietenii lui nu prea ma suporta, decat cativa dintre ei. Cand iese pe afara, cum as putea sa il fac sa ma sarute? Cum sa ma bag in vorba cu el? Cum sa fac sa ii atrag atentia? Mentionez ca suntem prieteni buni! Multumesc anticipat, va pupacesc!

3 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Pana la sarut mai e dar trebuie sa gasesti un subiect de discutie comun si trebuie sa stai mai mult timp pe langa el si e posibil sa inceapa sa te placa

| pinkflower a răspuns:

Nu poti numai sa iesi afrara cu el si dintr-o data sa il saruti. Pana il vei saruta mai ba daura pana dupa cand totusi daca o sa devedeniti prieteni.

Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu el si de acolo toate isi dau drumul. Dupa ce ati tras o mama buna de dansa si sunteti amnadoi incalziti ia-l de mana si zii catre el sa mergeti afara.
Daca zici asta 100% isi da seama ca vrei sa il saruti. intreba-l daca mai vine des la dicoteca aia, cerei nr. de tell si de acolo o sa te mai intrebe si el nu numai tuh, ...cu sigurnata.

| Chimilica explică:

Pai am numarul, suntem prieteni foarte buni. Stie ca-l plac! Am si id-ul tot. Mereu cand ma vede imi face cu ochiul ma ia in brate, se uita in ochii mei si zambeste.