| thunders a întrebat:

In primul rand, va salut pe toti.
Am 15 ani si toti colegii mei au avut cel putin o prietena pana acum, unii ajungand la contactul sexual. Eu, insa, nu am avut nicio iubita. De curand mi-a trecut prin minte sa apelez la o prostituata sau sa platesc o cersetoare. Din fericire, zic eu, n-am ajuns pana acolo desi am cautat prostituate de cateva ori si am intrebat cersetoare ( fiind refuzat ). Ce as putea face ca sa-mi treaca aceasta faza si sa ma linistesc? Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| colin16 a răspuns:

:-o, o sa gasesti si tu persoana potrivita si ai timp ai doar 15 ani, nu trebuie sa parcurgi la asa ceva, o sa fie si momentul tau dar nu trebuie sa te stresezi, toate vin odatawinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pune mana pe carte si nu-i mai crede pe toti colegii tai, ca majoritatea mint. La 15 ani sunteti la sfarsitul copilariei si ar trebui sa va comportati ca atare, nu e cazul sa faceti pe grozavii si sa va laudati cu sex. Iar cei care intr-adevar au facut sex la varsta asta, sunt de plans, nu de invidiat. Si-au pierdut o perioada tare frumoasa din viata, sfarsitul copilariei si adolecenta. Au ajuns brusc oameni maturi cu responsabilitati si riscuri. Vor imbatrani precoce si vor regreta ca la timpul potrivit au facut o alegere nepotrivita.

| wildthing a răspuns:

O cersetoare? O tiganca de-aia cu muci in nas si cu branza puturoasa in pasarica? rolling on the floor

| bogdang a răspuns:

Eu cred ca te faci mai mult de ras printre colegii tai prin ceea ce ai incercat sa faci dacat prin faptul ca nu ai avut vreo prietena. Si stai linistit, majoritatea au mintit ca sa "dea bine" pe langa ceilalti.
Stai la casa ta si nu te mai injosi in halul asta ca nu castigi nimic!

| Delete a răspuns:

Voi pe miene deja incepeti sa ma inervati cu intrebarie asta de genu (cum imi gasesc o prietena, toti au prietena dar eu nu ) wai nu mai sta la calculator toata ziua si intra pe site porno si sa iti faci laba... lasa calculatoru si iesi in fiecare zi in oras, in fiecare seara si o sa vezi ca dupa o saptamana de zile o sa ai si prieteni si prietena

| alone a răspuns:

Gandeste-te ca intr-o zi o sa apara o persoana p care sa o iubesti si o sa fie prima data pentru u si o sa fie special... dc sa o faci cu o pers pentru care nu simti nimic? c rost are? doar ca sa fii ca toata lumea? p bune nu are rost mai bine asteapta ceva timp si o sa ai parte d ceva frumos poate la u o sa fie mt mai frumos decat la aia care au facut=o deja! am un pr care asea afacut si nah si el e baiat si a stat asea pana la 17 ani si atunci a gasit persoana potrivita si a fost bine si e mt timp d atunci si inca st impreuna... eu asea zic faci c vrei e viata ta e corpu tau ai grija d el:*