| dannny a întrebat:

In seara asta i-am trimis fostei mele prietene un msj: cred ca ar fi mai bine sa zic.STOP si e cel mai bine, vreau sa ne uitam reciproc cu toaate ca ma fortez sa zic ca nu t bzk, dar sunt nevoit, j chiar te rog sa faci si tu tot posibilu si sa te linistesti si sa incepi o noua viata alaturi de cineva drag... o sa mi lipsesti, ceao te pup jsper ca urmatoarea pers care te va avea sa te iubeaska de 100000000 mai mult decat mine si sa ti daruiasca sufletul pentru tine.ai grija de tine te pup pic ...CREDETI K AM FACUT BINE? dar eu o ibesc prea mult si ea imi da impresia ca nu mai vrea sa fie cu mine.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Normal ca nu ai facut bine.trebuia inainte de asta sa discuti cu ea, poate ca doar ti se pare ca ea nu mai vrea sa fie cu tine.dk o iubesti nu trebuie sa renunti la ea, din contra, sa lupti pentru ca ea sa aiba aceleasi sentimente pentru tine.bafta! si iti recomand sa stati aman2 de vorba love struck asa e cel mai bine... poate va si impacatihappy

12 răspunsuri:
| Rezzo a răspuns:

Ai facut asta ca sa zica nuuuuu, intoarce-te, te rog, te iubesc etc?

| adelina73 a răspuns:

Pai... daca ai impresia ca nu te mai iubeste, atun4 ai procedat korekt. Daca inca te iubeste, cu sigurantza nu va reaktziona cu indiferenta fata de ce i-ai skris, si va incerka sa gaseaska motive sa vb cu tine.Asha afli si tu daca mai tine la tine sau nu...

| cipy a răspuns:

Un singur lucru nu inteleg de ce?
Zici ca inca o iubesti dar eu nu prea vad asta o faci sa sufere! Gindestete... mai bine suno dupa cite vad inca nu sunteti la o virsta mai mare, nu te-ai gindit ca se poate chiar sinucide?
Tu vei regreta mai mult mai tirziu asta eu o stiu.
stii ca se spune,, Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta'' vezi sa nu se intimple si la tine asasad Totusi nu inteleg de ce esti nevoit sa te desparti de ea daca o iubesti si te iubeste?

| rox a răspuns:

Si ce ti-a raspuns?

| Sara2 a răspuns:

Nu trebuia sa procedezi asa, ci sa astepti o zi sa te sune, daca ea nu mai da nici un semn atunci o intrebai...si ii spuneai sa iti spuna daca vrea sa o terminati

| khiflutza a răspuns:

Eu cred totusi ca e vorba aici doar de orgoliu: care pe care paraseste primul! Tie iti este teama sa nu fi tu cel parasit asa ca ai dat cu piatra. Dar tot pe tine o sa te doara pentru nu ai nici o certitudine. Ai actionat pe baza unor 'impresii'! Rau ai facut baiatule...

| dannny explică:

Pai.noi ne-am despratit...si eu am incerkt 2-3 saptamana sa o recuceresc. dar chiar nu mai pot.simt ca am obosit prea mult.

| georgiana a răspuns:

Sa inteleg ca este implicata in alta relatie? Daca o vrei pentru tine sigur vei gasi puterea sa lupti, te dai batut prea devreme.

| Cryssy a răspuns:

Trebuia sa vorbesti cu ea fata-n fata. Asta nu se discuta la telefon, sincer. Nu stiu cat de bine ai procedat si nu stiu ce ai mai putea face acum. Daca te-ar mai asculta daca ai vorbi cu ea in realitate nu prin mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce as crede eu cand as citi mesajul asta?
Ca esti un las care nu este in stare sa imi spuna toate astea in fata, ca arunca la gunoi tot ce a fost, pe deasupra imi cere sa " incep o noua viata " alaturi de altcineva, un baiat care nu stie ce simte, care renunta la lupta inainte ca ea sa fi inceput.
Asta as crede daca as simti ceva pentru acel baiat.
De unde sti ca nu mai vrea sa fie cu tine? laughing Ti-a spus in fata sau prin sms'uri? Daca mai simte ceva petru tine iti spun ca ai facut cea mai mare greseala, practic i-ai dat papucii desi tii la ea.
Impresiile tale eu cred ca's proaste. Iti imaginezi tot felul de lucruri si nu esti singurul. I-ai dat papucii si tot tu incerci sa o recuceresti? laughing Care ar fi proasta care sa se mai intoarca la tine

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Logic ca nu ai facut bine. daca o iubesti ar trebui sa lupti pentru ea.

| aly_4607 a răspuns:

Daca o iubesti de ce ai vrut tu sa pui stop?straight face si daca ti-a dat impresia ca nu mai vrea sa fie cu tine trebuia sa vorbesti si tu cu ea sa o intrebi daca mai vrea sa continuati impreuna... poate fata te iubea si doar t-i se parea tie happy acum ce faci o sa ramai cu intrebarea asta daca te iubeste sau nu... mai corect ar fi sa vorbesti si cu ea si sa lamuriti problemawinking