| Ericboss a întrebat:

In timp ce imi faceam rugaciunea de seara iubita mea mi-a pus mana pe penis.
Nu am stiut cum sa reactionez si i-am dat peste mana.
Sunt un baiat religios si vreau sa ma pastrez pana la casatorie.
Ajutor! Ce pot face?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll plictisit!

Du-te de te culca copile, ca ai nevoie sa cresti si a te dezvolti.
Oricum esi un copil mic de scoala generala, ca numai aia spun "boss".

| dullcat a răspuns:

Vorbesti deschis cu ea despre faptul ca vrei sa te pastrezi pana la casatorie.De aia aveti gura, pentru a comunica.Succes.

| tunoi88 a răspuns:

Sa o lasi, sa ii pui si tu mana, sa ii dai o m.e si sa f..i..simplu

| FindMyName a răspuns:

Vorbește cu ea, cereți scuze de reacția ta și fă-o să înțeleagă de ce ai unele comportamente.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne dai voie sa nu te credem?

| DoamnaLalea a răspuns:

Bossule, cred ca esti un copilas mic în care crezi ca daca te saruti, ramane fata gravida laughing
Lasa troll-ul, daca un om cu credinta are în vocabular,, boss", atunci eu sunt popa de iti canta tie la biserica

| venmuc a răspuns:

Nu te lasa pacalit de Satana! actul sexual trebuie pastrat pana dupa maritis! Daca nu vrea sa accepte asta, las-o, este o pacatoasa! Dupa mine, mi se pare preacurvie si sa te tii de maini înainte de maritis, dar asta?!

semnat ven sexologul