| AliAlina93 a întrebat:

In timp ce o fata si un baiat se saruta,iar ea sta deasupra lui si se misca incet in dreptul penisului, ce senzatie va avea baiatul?

6 răspunsuri:
| kentt a răspuns:

O sa intre in tine o sa sa se dezvirgineze se lasa cu tragere bang bang p... in p...

| adelolyta a răspuns:

Normal ca '' i sa-r scula'' orice gest in jurul penisului ii excita pe baieti laughing tongue

| adriang95 a răspuns (pentru adelolyta):

Nu orice gest... si stii la ce ma refer straight face

| adelolyta a răspuns (pentru adriang95):

laughing pai gestul ala doare tare laughing deci dupa parerea mea este foarte usor sa exiciti un baiat tongue

| adriang95 a răspuns:

I s-ar scula...

| StefanXy a răspuns:

I sa-r scula.Il excita foarte tare chestia asta.Si cred ca daca ii faci asta va crede ca vrei mai mult (sex) happy deci ar trebui sa te astepti sa iti puna mana pe sani cand faci asta happy depinde de zodie laughing