| ionlavinia1994lavi a întrebat:

In timpul actului sexual am simtit ceva cald ca si cum si-ar fi dat drumu`in mine...dar ne.am protejat si el afirma ca nu si-a dat drumu... oare ce a fost?

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Inseamna ca si-a dat, dar e ok daca aveati prezervativ

| ombladon a răspuns:

Pai caldura se transmite si prin prezervativ...

| Iustina_1557 a răspuns:

Folosesti anticonceptionale?

| ionlavinia1994lavi explică (pentru Iustina_1557):

Nu

| Iustina_1557 a răspuns (pentru ionlavinia1994lavi):

Incearca sa folosesti,
Du-te la un ginecolog dai 50 de lei pentru un control si iti da anti dupa reteta. Mai sigur si iti explica el cum sta treaba cu ele. Sa nu cumva sa ai surprize neplacute happy

| neutrino a răspuns:

Poate ca te-a pacalit...Curand vei sti adevarul.

| Roxanna112345 a răspuns:

Caldura trece si prin prezervativ, fara frica happy

| smartyx a răspuns:

Dupa ce ati terminat ai vazut ca se scurge de la tine ceva albicios si lipicios? Daca da, atunci si-a dat drumul in tine, daca nu, inseamna ca a fost altceva.