| Biscotte a întrebat:

In timpul sarcinii menstruatia vine insotita de dureri groaznice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca in timpul sarcinii nu-ti mai vine menstruatia.

15 răspunsuri:
| Bucuriedeculori a răspuns:

In timpul sarcinii nu ai menstruatie

| symo_2907 a răspuns:

Pai stai putin ca daca esti insarcinata timp de 9 luni sau depinde de dutata sarcini nu o sa mai menstruatie

si in caz ca ai sangerari cred ca este bine sa consulti un medic

winking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

In timpul sarcinii nu ai menstruatie! Menstruatia vine insotita de dureri groaznice in cazul unui chist ovarian!

pa, pa.

| bellaisa a răspuns:

Ai menstruatie in timpul sarcinii? este posibil da, dar nu mai in primele 2 luni. poate nu esti insarcinata happy sau daca esti, nu vreau s ate sperii dar o prietena a mamei mele era insarcinata si nu stia si mereu avea sangerari, crdea ca de la menstruatie si cand a fost la doctor a aflat ca era insarcina si ca a pierdut copilul... DUTE LA DOCTOR, NU E DE JOACA, nu mai sta

| Cherisheverything a răspuns:

Buna. In timpul sarcinii nu ai menstruatie.

| Libelle a răspuns:

Nu vine deloc
cazuri rare
si e normal

| Acadica a răspuns:

In timpul sarcinii nu o sa ai menstruatie. Si s-ar putea s anul ai nici in perioada alaptarii copilului.winking

| Alex0194 a răspuns:

Eu stiam ca menstruatia apare numai cand nu esti insarcinata si este un semn ca nu esti insarcinata; de obicei cand lipseste este posibil un semn ca esti insarcinata.

| giovana a răspuns:

Cand esti insarcinata, nu ai menstruatie. Revine dupa nastere la aproximativ 6 saptamani. happy

| Pedala a răspuns:

Dureri groaznice? Foloseste un forum specializat precum TPU.

Niciodata, DAR NICIODATA, sa nu mergi la un fraier care invata 10-12 ani sa devina medic. Fereste-te de ginecologi sunt niste imbecili. Noroc ca avem bloggeri!

| 202 a răspuns:

Daca iunca ai menstruatie nu esti insarcinata

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Menstra nu trebuie să mai fie prezentă în timpul sarcinii!
Mergi cât mai repede la un control medical ginecologic, să nu fie vorba despre un avort spontan!
Sănătate.
Pa, pa.

| Meticulosul a răspuns:

în timpul sarcinii menstruaţia. NU VINE! decât rareori incă după prima lună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul sarcini nu ai menstruatie doar foarte rar se poate sa vina peste sarcina.

| anonima122 a răspuns:

Buna. eu am avut un chist oavarian destul de mare si cand imi venea ciclul plangeam de durere