| diana_9379 a întrebat:

In ultimul timp am greturi, dureri de cap, dureri de burta, ametesc si am si o senzatie de oboseala continua.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Sa nu fie o durere cauzata de-la fiere, dar bine ar fi sa consulti medicul, si asa vei putea dormi linistita, ieri am foast la medicul de fam acuzand aceleasi simtome, nepunandu-se problema unei sarcini, si m-i-a zis ca toate aceste simtome sunt cauzate de fiere... dureri de cap, maini, mijloc, greata, gura amara, oboseala, si balonare, dar vizita ta la un medic, va fi mult mai benefica decat raspunsul meu. O seara bunahappy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce nu se pune problema unei sarcini,mergi la medic.
Ai fost stresata cu sfarsitul de an scolar,ti-ai obosit organismul prea mult,ceva a stricat echilibrul si numai medicul poate stii despre ce e vorba.
Oricat am vrea noi sa ajutam, mai mult decat o incurajare si un "mergi la medic", nu putem face!
Multa sanatate si sa-ti treaca repede!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mergi şi vizitează medicul.Ai putea fi însărcinată, sau ar putea fi mai mult decât pare...Nu amâna.

| diana_9379 explică:

Oare ce am?

| diana_9379 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt virgina.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Fiara sau la ficat ceva (hepatita)